Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 604414405.

Istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli po otrzymaniu Towaru Użytkownik stwierdzi w nim wady powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedawcą.
Reklamację należy złożyć na piśmie (np. za pośrednictwem poczty e-mail na adres kontakt@knitwearfactory.pl) oraz umieścić w niej następujące informacje:

  • wskazać na niezgodność towaru z umową,
  • zapłaconą kwotę i metodę płatności,
  • przyczynę reklamacji,
  • żądanie (np. wymiany towaru, zwrotu pieniędzy).


Użytkownik zobowiązany jest odesłać reklamowany towar na adres Sprzedającego. 

Reklamacja zostanie rozpatrzona najpóźniej, w przeciągu 14 dni roboczych od jej wpłynięcia.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kontakt@knitwearfactory.pl lub telefonicznie: 604414405. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

Produkty wykonywane są ręcznie, na zamówienie, NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl